Osobnosti F1

Bernie Ecclestone
Pan BE je můž, který vlastní marketingová práva k formuli 1. Je to britský milionář a je mu už 81 let. Byl u vzniku formule 1 a je představitelem FOM (Formula one managment).

Charlie Whiting
Na Charlieho Whitinga má každý jiný názor. Rozhodně je tento muž jedním z nejvytíženějších osobností F1. Je to ředitel závodů F1 a právě on se svým týmem rozhoduje, kdo, kdy a hlavně jak bude potrestán za přestupek na závodní dráze.

Jean Todt
Několik let působil jako CEO (hlavní výkonný ředitel) ve stáji Ferrari. Poté odešel a v roce 2009 byl v Paříži zvolen prezidentem FIA.

FIA
Mezinárodní automobilová federace je organizace, která pořádá celý šampionát F1. Jejím prezidentem je Jean Todt. FIA byla založena v roce 1946.

Michael Schumacher
Michael je sice pilot, ale zrovna on si zaslouží mít místo na této stránce. Tento Němec dal formuli 1 opravdu hodně. Michael je nejúspěšnější pilot F1 v její dosavadní histrorii. Podařilo se mu nasbírat sedm titulů mistra světa, z toho 5 jich bylo v řadě. V roce 2010 se do formule 1 po třech letech opět vrátil, ale pouze na 3 roky. V prosinci roku 2013 se Schumacher velmi vážně poranil, při lyžování. Půl roku byl v umělém spánku a nyní se pomalu zotavuje, jeho život už ale nikdy nebude jako předtím. Nejlepším jezdcem formule 1 však zůstane, v srdcích fanoušků, navždy…